РЕЙТИНГ МАГАЗИНУ ★★★★✫ 4,4
На основі 637 відгуків
Хочу подякувати магазину за швидку комплектацію замовлення, залишила заявку на замовлення пізно ввечері, вранці зателефонував менеджер для уточнення замовлення. Через кілька днів товар був у мене, дякую менеджерам і консультантам магазину за те, що при замовленні доступно розповіли який мотоблок вибрати, чітко відповідали на запитання. Магазин рекомендуватиму всім знайомим, вже навіть мій батько замовив тут культиватор. Дякую магазину Мотоблок24!
Анна Зеленська
08.11.2022 / Оцінка: ★5 / Місто: Дніпро
Зробив замовлення на мотокультиватор, але виявилося, що його немає на складі, тоді консультант Владислав запропонував підібрати інший схожий варіант. У процесі розмови був запропонований трохи потужніший культиватор, тому я зараз радий, оскільки культиватор який я вибрав не зміг би так обробити мою землю. Покупкою задоволений на всі 100%, культиватор легкий в управлінні, обробляє землю на ура і навіть із ділянками з невеликою травою. Магазин рекомендую. Владиславу вдячний, людина справді має гарний підхід до клієнта!
Станіслав Тарасенко
02.10.2022 / Оцінка: ★5 / Село: Краснолука
Це моя перша покупка в цьому інтернет магазині, але я залишився повністю задоволений, ціною на товар, якістю товару і швидкістю доставки. Також відзначу чудову роботу консультантів, працівники надали мені всі характеристики та допомогли мені з вибором мотоблоку, так само допомогли розібратися в його функціоналі, як його обслуговувати скільки годин потрібно його обкатувати. Як і говорилося вище, задоволений якістю обслуговування та сервісом Вашого магазину. Рекомендую!
Степан Драган
02.10.2022 / Оцінка: ★5 / Місто: Рівне
Замовляв у цьому магазині мотоблок, оформили швидко, надали відповіді на всі мої запитання щодо товару та оплати, відповідали максимально чемно та інформативно. Ціна та гарантія відповідає тому що написано на сайті, при купівлі та перевірці якість обслуговування була на найвищому рівні, повідомили приблизний час коли товар буде в магазині. При отриманні мене зустріли, всі самі розпакували та підготували до перевірки. Під час перевірки проконсультували та допомогли після чого допомогли завантажити. Рекомендую магазин за приємні ціни, гарантію та гарне обслуговування!
Антон Березнюк
12.09.2022 / Оцінка: ★5 / Село: Ніженське
Артем Лапін
09.11.2022 / Оцінка: ★5 / Місто: Рівне
Чудовий магазин! Як на мотоблок з'явилася знижка, тому я відразу ж зробив хоч це, був і вихідний день, у понеділок з ранку мені зателефонував менеджер Ваня і уточнив деталі замовлення, сказали мені приблизний час відправки. Покупка відбулася дуже швидко, як на мене великим плюсом магазину це безкоштовна доставка. Тому магазин Мотоблок24 рекомендую однозначно!
Купувала тут мотоблок, магазин рекомендую на всі сто!
У мене був конкретний запит та терміни, тому що я замовляв для подарунка, товар прийшов своєчасно і я цьому рада! Також мені сподобався супровід при покупці та консультації від Івана, він супроводжував мою покупку та допомагав мені на всіх етапах. Він контролював щоб товар доставили якісно та своєчасно, дуже вдячна йому за це, бо поважаю відповідальних та кваліфікованих людей! Рекомендую!
Марія Кривошейко
31.09.2022 / Оцінка: ★5 / Село: Максимівка
Давно хотів купити собі мотоблок, але не доходили руки. Мотоблок який я хотів не був у наявності в моєму місті, я звернулася до цього магазину, зробив тут замовлення мені максимально швидко передзвонили та сказали що скоро відправлять. Того ж дня ще пару разів дзвонив їм, щоб дізнатися трохи про товар і доставку, при кожному дзвінку спілкувалася ввічливо і розповідали, як користуватися та доглядати його. Замовляв 18 числа, а наступного дня мотоблок був у відділенні, при огляді товару все було добре, мотоблок зібрав без проблем все працює як годинник!
Вадим Мостовий
12.05.2022 / Оцінка: ★5 / Село: Тютьки
Хочу поділитись своїми враженнями від покупки. Особливо вдячний консультанту Артему. Купував для себе мотоблок і отримав від консультанта не тільки технічні характеристики, а й пару класних лайвхаків, як зручно налаштувати положення керма та правильно налаштувати карбюратор. Також вирішив купити плуг до нього. Загалом радий як слон. Дуже дякую консультанту Артему за гарний настрій та класну допомогу. Я вже розповів знайомим, де вони можуть отримати таке ж гарне обслуговування, рекомендую!
Михайло Желудько
08.11.2022 / Оцінка: ★5 / Село: Підрогодне